Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

Netflix’te yüzler gülüyor! Yeni abone sayısı açıklandı

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • Netflix’te yüzler gülüyor! Yeni abone sayısı açıklandı

  Click image for larger version

Name:	netflix-q2-2020-yeni-abone-sayisi-aciklandi.jpg
Views:	15
Size:	94.7 KB
ID:	6376
  2020 yılı küresel ekonomiye büyük bir darbe vurmuş olsa da, fırsattan istifade eden bazı sektörler de oldu. Özellikle corona virüsü sebebiyle birçok sektör duraklama noktasına gelirken, dijital servisler rekor sayıda kullanıcılara ulaştı. Karantina süreci ve evden çalışmaların da artması ile birlikte, dijital platformlar yeni aboneler kazandı. Yılın yarısına gelinmesiyle birlikte, Netflix 2020 yılının ikinci çeyreğinde gelen yeni abone sayısı hakkında açıklama yaptı.

  Birçok platform virüs sebebiyle kullanıcı sayısında artış yaşarken, bu durumdan en az etkilenen servislerden birisi de Apple TV+ olmuştu.

  Netflix için 2020 yılının ikinci çeyreğinde gelen yeni abone sayısı belli oldu


  2020 yılı, Dünya genelinde birçok insan için alışılmadık bir şekilde başladı. Corona virüsü sebebiyle neredeyse Dünya üzerindeki tüm alışkanlıklar değişirken, ekonomik anlamda da birçok sıkıntı yaşandı. Özellikle seyehat firmaları birçok çalışanını işten çıkartmak zorunda kaldı. Ancak virüs, karantinada olan insanların boş vakitlerinin artmasına neden oldu. Bu sebeple birçok insan, dijital platformalara veya video oyunlarına yöneldi.

  Netflix 2020 yılının ikinci çeyreğinde gelen yeni abone sayısı hakkında açıklama yaptı. Yılın ilk yarısında 15,8 milyon yeni aboneye ev sahipiliği yapan şirket, 2020 yılında an itibariyle toplamda 26 milyon yeni aboneye ulaştı. Böylece Netflix, ikinci çeyrekte 10 milyon yeni kullanıcıya ev sahipliği yaptı. 2019’un tamamında 28 milyon yeni abone sayısına ulaşan Netflix’te yüzler gülüyor.

  Uzmanlar ve analistler, yılın geri kalanında bu büyümenin yavaşlayacağını belirtiyor. Ancak, corona virüsünün gidişatına bağlı olarak durumun değişme ihtimali de var. Yine de geçtiğimiz yıl gelen yeni abone sayısının 2020 yılının ilk yarısında yakalanmış olması, Netflix için hatırı sayılır bir başarı olarak görülüyor.

 • #2
  10 milyon ciddi bir rakam. Ayrıca Netflix reklam işini de bu yıl iyi yaptı. Onun da etkisi olmuştur.
  Son düzenleme XKemankes; 28-07-2020, 12:02 PM.
  Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

  2.Mahmud

  Yorum


  • #3
   Çok kaliteli aldıgı parayı sonuna kadar hakediyor

   Yorum

   Mesaj Attıkça Kazanın!
   Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
   SEO Araçları
   Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
   Host - İletişim
   Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
   İletişim için: [email protected]
   Çalışıyor...
   X