Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

PCIe 4.0 SSD ile Çalışan Rocket Lake İşlemcisi Gün Yüzüne Çıktı

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • PCIe 4.0 SSD ile Çalışan Rocket Lake İşlemcisi Gün Yüzüne Çıktı

  Click image for larger version

Name:	pcie-4-0-ssd-ile-calisan-rocket-lake-islemcisi-gun-yuzune-cikti123766_0.jpg
Views:	9
Size:	64.5 KB
ID:	7919

  Mavi ekibin geç de olsa AMD’ye PCIe 4.0 cevabı yolda. Mimari güncellemesiyle gelmesi beklenen 11. nesil işlemcisi Sisoft Sandra’da gün yüzüne çıktı.


  PCIe 4.0 SSD'li test sistemi

  Benchmark testinde ortaya çıkan Rocket Lake işlemcisinin dikkat çeken detayı 1 TB kapasiteli PCIe 4.0 x4 SSD’siyle çalışması oldu. Intel’in PCIe 4.0 desteği için hazırlıklarına ışık tutan test sonucunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde 5 GHz’e ulaşabilen bir 11. nesil yonga gün yüzüne çıkmıştı.


  Click image for larger version

Name:	pcie-4-0-ssd-ile-calisan-rocket-lake-islemcisi-gun-yuzune-cikti123766_1.jpg
Views:	5
Size:	95.5 KB
ID:	7920,

  Bu açıdan Cypress Cove ile gelmesi beklenen Rocket Lake yongaları frekans avantajıyla birlikte oldukça etkileyici bir performans sunacağa benziyor. LGA 1200 soketi üzerinde kullanılacak yeni modellerin önümüzdeki yılın ilk döneminde raflardaki yerini alması bekleniyor.
  Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

  2.Mahmud
Mesaj Attıkça Kazanın!
Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
SEO Araçları
Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
Host - İletişim
Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
İletişim için: [email protected]
Çalışıyor...
X