Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

AMD’nin Hisse Değeri Intel’i Solladı: Son 15 Yılda İlk

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • AMD’nin Hisse Değeri Intel’i Solladı: Son 15 Yılda İlk

  Click image for larger version

Name:	amd-nin-hisse-degeri-intel-i-solladi-son-15-yilda-ilk123669_1.jpg
Views:	7
Size:	64.4 KB
ID:	7572

  Kırmızı ekip Ryzen işlemcilerini satışa sunduğundan bu yana finansal açıdan güzel günler geçiriyor. Öyle ki son 3 yıl içerisinde ciddi bir artış grafiği çizdi.


  AMD'de hızlı yükseliş

  Intel’in 7 nm’yi bir yıl ertelediğini duyurmasını ardından firmanın hissedarları görünüşe göre güven kaybetmiş durumda. Zira dün Intel’İn stok değerinde %17’lik hızlı bir düşüş yaşandı. Buna karşın AMD kanadında ise %17’lik hızlı bir yükseliş neticesinde hisse başına 69 dolar seviyesi görüldü.

  Bu haliyle AMD’nin hisse değeri Intel’in önüne geçmiş durumda. Tablo aynı zamanda son 15 yıl içerisinde bir ilk niteliği de taşıyor. AMD’nin hisse değeri henüz geçtiğimiz kasım ayında 30 dolar sularındaydı. Kırmızı ekibin yakaladığı ivmeyi başarılı bir şekilde sürdürmesinin ekonomik açıdan da geri dönüşleri oluyor.

  Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

  2.Mahmud
Mesaj Attıkça Kazanın!
Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
SEO Araçları
Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
Host - İletişim
Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
İletişim için: [email protected]
Çalışıyor...
X