Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

bilgisayarım kasıyor

Daralt
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Clear All
yeni mesajlar

sıfır format atmayı biliyormusunuz güncellemeyide direk kurmasını istiyorum sanal makinede öğretirmisiniz bootdan sonraki işlemler için windows 10 kuracaktım güncellemeyi ayarlardan yapıyorum olmuyor bekleyen indirme süresinde takılıyorum formatdan sonra kurmasını istiyorum

Yorum

format istiyor

Yorum

Mesajı gönderen kişi eskehacettepe Gönderiyi Görüntüle
        format istiyor
        Sana XKemankes cevap vermişti sanırım bir tanışma konusunda

Yorum

Bilgisayarına ya format at ya da bir virüs taraması yap. Eğer bilgisayarını yavaşlatan şey virüs ise sorun geçecektir.

Belki de çözüm bu değildir. Çünkü bilgisayarın yavaş olmasının bir sürü nedeni olabilir, bu çok ucu açık bir konu. Eğer belli bir sorun bulabilirsen sana yardımcı olabilirim.

Ayrıca @AngeSolitaire'nin Bilgisayar Hızlandırma (15 FPS Garanti) adlı konusuna da bir göz atabilirsin.

Bu arada sorunda ''işletim sistemi yetersizliği mi var?'' diye sormuşsun. İşletim sistemiyle bir alakası yok. Sistemin Windows 10'u rahat bir şekilde çalıştıracak donanımda.
          Son düzenleme XKemankes; 10-06-2020, 12:21 AM.
          Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

2.Mahmud

Yorum

selamün aleyküm fotoğrafdaki gibi hata çıkıyor disklerimi 2 ye bölemiyorum yedek alırken sıkıntı veriyor

Yorum

Mesajı gönderen kişi eskehacettepe Gönderiyi Görüntüle
              selamün aleyküm fotoğrafdaki gibi hata çıkıyor disklerimi 2 ye bölemiyorum yedek alırken sıkıntı veriyor
              Tam olarak nerede hata var? Tam bir fotoğraf atabilir misiniz?
              Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

2.Mahmud

Yorum

Mesaj Attıkça Kazanın!
              Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
              SEO Araçları
              Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
              Host - İletişim
              Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
              İletişim için: [email protected]
              Çalışıyor...
              X