Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

bilgisayarım kasıyor

Daralt
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Clear All
yeni mesajlar

• bilgisayarım kasıyor

selamün aleyküm bilgisayarım kasıyor işletim sistemi yetersizliğimi var çözümü nedir

Sistem özelliklerini yazabilir misin? İşlemci, kullandığın işletim sistemi ve benzeri şeyleri yani

Yorum

çok kasıyor

Yorum

eskehacettepe USB ile Windows'u temiz kurulum yapmayı dene kasması azalır

Yorum

donanımsal sıkıntı olabilir abi

Yorum

Masaüstü mü dizüstü mü bilgisayarın?

Yorum

masaüstü markası asustek p8h61-mx

Yorum

Asuslarda kasma sorunu genel olarak var ya ama dediğim gibi temiz kurulum yaparak biraz da olsun kasmayı azaltabilirsin. Benimde Asus dizüstü bilgisayarım vardı kasma sorununu o şekilde azaltmıştım önceden faydası oluyor temiz kurulum yapmanın. Ayrıca Auslogics boostsped programını kullanmanı önerebilirim

Yorum

Auslogics boostsped proğramı ne işe yarıyor

Yorum

sosyal medya kullanıyormusun formatla ilgili resim atardım

Yorum

Bir nebze de olsa stabilite ve performans sorunları gideriyor. Ayrıca resim atacaksan buradan da gönderebilirsin. Ek yükle diyerek yükleyebilirsin veya hizliresim gibi bir yere yükleyip burda resim linkini paylaşabilirsin

Yorum

mesela abi disk boyutu 300 gb ise c ye ve d ye kaç yazıyım 150den aşağı olsun.hep msr bölüm çıkıyor

Yorum

tam anlayamadım ne demek istediğini format atarken hiçbir yere bir şey yazman gerekmiyor sadece diskleri biçimlendirmen gerekiyor

Yorum

Mesajı gönderen kişi eskehacettepe Gönderiyi Görüntüle
                            selamün aleyküm bilgisayarım kasıyor işletim sistemi yetersizliğimi var çözümü nedir
                            https://surumnotlari.net/forum/yarar...15-fps-garanti Şu Konuya bir bakar mısın?

Yorum

eskehacettepe Ben C'e 100 gb, D'ye 300gb verdim oyunlarımı,filmlerimi vb. D ye yüklüyorum. Fazla program yükleme bilgisayara, virüs kapmış da olabilir MalwareBytes programını yükle tarat bilgisayarını.

Yorum

Mesaj Attıkça Kazanın!
                              Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
                              SEO Araçları
                              Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
                              Host - İletişim
                              Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
                              İletişim için: [email protected]
                              Çalışıyor...
                              X