Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

windows uefi hazırlama

Daralt
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Clear All
yeni mesajlar

• windows uefi hazırlama

selamün aleyküm gençler nasılsınız benim anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz https://www.ahmetagar.net/2019/06/4g...ek-olusturmak/ 4.şikdaki komutları çalıştırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz dizin yolunu yanlış yapmışım iso kalıbının ismini nasıl bulabilirim

Hocam bu arkadaş baya karışık anlatmış. Ben bildiğim halde adamın dediğini anlamadım. Eğer link paylaşmak serbestse sana daha güzel anlatan bir link atabilirim. Ama ilk önce SurumNotlari.NET 'e sormak lazım.
    Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

2.Mahmud

Yorum

Dostum bence vazgeç bu işten 3 aydır bi format atamadin

Yorum

XKemankes link paylaşmak tabiki de serbest

Yorum

sürumnotları bey arkadaş link paylaşabilirmi ya dosyalar bozuk çıkıyor windowsu hiç gelligüzel kurmuyor

Yorum

Mesajı gönderen kişi eskehacettepe Gönderiyi Görüntüle
            sürumnotları bey arkadaş link paylaşabilirmi ya dosyalar bozuk çıkıyor windowsu hiç gelligüzel kurmuyor
            Aynen hocam

2.Mahmud

Yorum

Link paylaşabilir yazdım üstte zaten

Yorum

Arkadaşım senin USB belleğin var değil mi? Kaç GB?

2.Mahmud

Yorum

8 gb usb bellek var

Yorum

8 gb usb bellek var
                    Tamam çok iyi. Senin bu baktığın adam 4 GB ile yapmaya çalışıyor. Senin buna ihtiyacın yok.

https://www.technopat.net/2015/08/03...-10-usb-yazma/

Technopat'ın rehberinde her şey çok açık şekilde yazılı. Her şeye sıfırdan başla burada ki rehbere göre. Takıldığın yer olursa sorarsın.

2.Mahmud

Yorum

abi benim bilgisayarda asustek p8h61-mx motherboads 8.konuyu anlayamadım USB belleğinizi hazırladıktan sonra Secure Boot ayarını kapamanız gerekiyor. Bunun için DEL/F2 ruşu ile BIOS’a girip Boot sekmesinden Secure Boot ayarını Disabled veya Other OS yapın. F10 veya Save & Exit ile de ayarları kaydedin:

https://youtu.be/IvrNnVFT694?t=259 yardımcı olurmusun

Yorum

secure boot ayarlarını nasıl yapabiliriz kasa bilgisayar benimkisi

Yorum

USB belleği hazırladın buraya kadar geldin değil mi? Eğer geldiysen bilgisayarını yeniden başlat. Bilgisayar yeniden başlarken sürekli DELETE tuşuna bas art arda.

2.Mahmud

Yorum

Bios ekranına gitmesi gerek. Bios ekranına gelince söyle.

2.Mahmud

Yorum

XKemankes sosyal medya kullanıyormusun biosun resmini atardım

Yorum

Mesaj Attıkça Kazanın!
                              Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
                              SEO Araçları
                              Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
                              Host - İletişim
                              Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
                              İletişim için: [email protected]
                              Çalışıyor...
                              X