Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

Web sitem Google'da görünüyor mu?

Daralt
X

• Filtre
  • Zaman
  • Göster
Clear All
yeni mesajlar

• Web sitem Google'da görünüyor mu?

Web sitem Google'da görünüyor mu?

Google arama sonuçlarına dahil olmak ücretsiz ve kolaydır. Genellikle sitenizi web'de yayınlamak dışında başka bir şey yapmanız bile gerekmez. Sayfalarınızın halihazırda dizine alınmış olup olmadığını görmek için Google Arama'da şuna benzer bir sorguyla sitenizi arayın:

site:example.com

"example.com" kısmını kendi sitenizle değiştirin. Siteniz görünmüyorsa web sitenizin sahibi olduğunuzu Google Search Console'dan doğrulayabilir ve daha sonra, sayfalarınızı Google'a gönderebilirsiniz.

ordan aldıgınız kodu seoya eklmek gerek diye biliyorum

Yorum

Mesajı gönderen kişi bysefa Gönderiyi Görüntüle
      ordan aldıgınız kodu seoya eklmek gerek diye biliyorum
      Anlamadım ama neyse öyle olsun

Yorum

Güzel paylaşım, bilmeyenler vardır bunu

Yorum

Mesaj Attıkça Kazanın!
        Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
        SEO Araçları
        Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
        Host - İletişim
        Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
        İletişim için: [email protected]
        Çalışıyor...
        X