Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

En İyi WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • En İyi WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri

  WordPress açılış sayfanızı oluşturmak kolaydır ancak düzenlemek de kolay olmalıdır lakin özelleştiremeyeceğiniz bir anasayfa tasarımına sahip olmak çoğu kez can sıkıcı zamanlar yaşatır. A/B testi yapabilmek ve dönüşüm odaklı bir açılış sayfasını mümkün olan en verimli şekilde oluşturmak için WordPress açılış sayfası eklentileri ve WordPress sayfa düzenleme eklentileri gereksinimlerinizi karşılar. Bu yazıda en işlevsel ve en olumlu yorum alan wp sayfa düzenleme eklentileri listelenmiştir.
  WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri

  Thrive Architect
  WordPress için popüler bir açılış sayfası eklentisidir. Sayfalar ve yayınlar için bir sayfa oluşturucu olarak kullanılabilse de, dönüşüm odaklı WordPress açılış sayfaları oluşturmak için iyi bir eklentidir.

  Görsel düzenleyicinin kullanımı kolaydır ve ön uç stil düzenleyicisi, sayfayı oluştururken görselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

  Harekete geçirici mesaj düğmeleri, referanslar, geri sayım zamanlayıcıları, fiyatlandırma tabloları, mobil uyumlu veri tabloları, iletişim formları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

  WordPress açılış sayfalarını temanızın düzeni içinde oluşturabilir, tamamen boş bir sayfadan başlayabilir veya 270+ açılış sayfası şablonlarından birini yükleyebilirsiniz.
  OptimizePress


  Özel olarak üretilen işlevsel bir açılış sayfası eklentisidir. Bu eklenti, %100 size potansiyel müşteri ve e-posta abonesi sağlayan dönüşüm odaklı pazarlama sayfaları oluşturmaya odaklanmıştır.

  En esnek ve eğlenceli sürükle ve bırak editörlerinden birisidir.

  Sayfaları sıkıştırma özelliği, uzun biçimli satış sayfaları, olası satış yakalama sayfaları, teşekkür sayfaları, kurs sayfaları, web semineri sayfaları ve daha fazlası bu eklentide mevcuttur.

  Web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak tüm planları içeren kendi “Akıllı Temaları” da içerir.


  Leadpages
  WordPress açılış sayfalarınız için; dönüşümleri, olası satışları ve satışları artırmanıza yardımcı olacak çeşitli dönüşüm odaklı özelliklere sahip bir açılış sayfası oluşturma platformudur.

  Açılış sayfası oluşturucuları, dönüşüm için optimize edilmiş 200’den fazla şablon içerir.

  Leadpages, açılış sayfalarını hızlı bir şekilde dağıtmayı kolaylaştıran harika bir görsel düzenleyiciye sahiptir.

  Yüksek dönüşüm sağlayan açılır pencereler oluşturmak için aynı sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz.
  Beaver Builder
  Açılış sayfası oluşturmak için kullanılabilen bir sürükle ve bırak sayfası oluşturma eklentisidir.

  Ön uç görsel düzenleyicisini kullanarak, göz alıcı özel sayfa mizanpajlarını sorunsuzca yapabilirsiniz.

  Editör pürüzsüz ve duyarlıdır – deneme ve kullanım sırasında takılma olmaz.

  Kaydolma formları, iletişim sayfaları, fiyatlandırma tabloları ve diğer dönüşüm odaklı öğeler ekleyebilirsiniz.
  Elementor Pro
  Piyasadaki en popüler sayfa oluşturucu eklentisidir ve özel sayfa düzenleri yapmak için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir. Gerçek dönüşüm odaklı açılış sayfaları için dikkat dağıtıcı bir deneyim oluşturmak üzere sayfa ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

  Web semineri kayıtları ve yerel potansiyel müşteri oluşturma şablonları gibi dönüşüm odaklı bazı şablonlar bulamazsınız, ancak üzerinde çalışılacak çok şey elde edersiniz.
  Divi Builder
  Öncelikle bir web sitesi oluşturma eklentisi olsa da, Divi Builder WordPress için sağlam bir açılış sayfası eklentisidir.

  Çok sayıda e-posta pazarlama sağlayıcısıyla doğrudan entegrasyon sunan önemli e-posta kayıt formu gibi dönüşüm odaklı birçok öğeye sahip son derece işlevsel bir görsel düzenleyiciye sahiptir.

  Çok fazla gerçek açılış sayfası şablonu olmasa da, genellikle bir açılış sayfası şablonu ve diğer eşleşen şablonları içeren pek çok “web sitesi paketi” vardır.
  Sonuç Olarak


  Bu listedeki çoğu eklenti, WordPress açılış sayfası oluşturmayı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilen sayfa oluşturucu eklentileridir. Yukarıdaki eklentileri kullanarak, parmaklarınızın ucunda muazzam miktarda düzenleme ve özelleştirme yeteneği elde etmiş olursunuz.
Mesaj Attıkça Kazanın!
Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
SEO Araçları
Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
Host - İletişim
Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
İletişim için: [email protected]
Çalışıyor...
X