Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

WordPress ile Web Sitesi Kurma Maliyeti Nedir?

Daralt
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Clear All
yeni mesajlar

  • WordPress ile Web Sitesi Kurma Maliyeti Nedir?

    WordPress ücretsiz ve açık kaynaklı bir İçerik Yönetim Sistemi’dir. Dolayısı ile basit bir blog wordpress sitesi kurmak istiyorsanız ihtiyacınız olan şeyler alan adı ve hosting’dir. Bunun maliyeti de yıllık 100 TL’den başlamaktadır.
    Daha profesyonel siteler kurmak istiyorsanız başlangıç olarak yine alan adı ve hosting almak zorundasınız. Daha sonra bir wordpress temasına ihtiyacınız var. Internet üzerinde onlarca ücretsiz tema bulabilirsiniz. Ancak, ücretsiz temaların ne kadar güvenli oldukları bir soru işaretidir. Doğru kodlanıp kodlanmadıkları ve bu nedenle sitenizin bir gün hacklenme olasılığı vardır. Bu nedenle profesyonel bir site kuracaksanız ücretli bir tema kullanmanızı öneriyoruz.
Mesaj Attıkça Kazanın!
Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
SEO Araçları
Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
Host - İletişim
Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
İletişim için: [email protected]
Çalışıyor...
X