Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

WordPress.com Nedir – WordPress.org Nedir ?

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • WordPress.com Nedir – WordPress.org Nedir ?

  Her ne kadar wordpress internette ya da wordpress ismini duyduğunuz her yerde tek bir isim olarak geçse de, yani isminden wordpress olarak bahsedilse de,

  Aslında wordpress kendi içerisinde wordpress.com ve wordpress.org olarak ikiye ayrılır ve bu iki sistem arasında ciddi farklar vardır.

  Bu yazıda wordpress nedir sorunuzun cevabını wordpress.org’u baz olarak söylüyor olacağım. Dolayısı ile yazının devamında wordpress derken kast ettiğim şeyi wordpress.com olarak değil, wordpress.org alt yapısı olarak algılayın.

  Peki wordpress.com ile wordpress.org’un farkı nedir ?

  Aslında aralarındaki fark başlı başlına ayrı bir yazı şekilde yazılması gereken bir konu. Keza wordpress.com’u mu yoksa wordpress.org’u mu tercih etmeliyim başlıklı yazımda bu iki sistem arasındaki farkları olabildiğince detaylı anlattım.

  Ancak kısaca şunu söyleyebilirim ki, wordpress.com wordpress.org’un sunduğu özelliklerin %5’ine bile sahip değil.

  Keza altta anlattığım tüm wordpress eklentileri – wordpress temaları gibi özelliklerin hepsi sadece! wordpress.org’a özgü özellikler. Bu özelliklerim hiç birisi wordpress.com alt yapsında mevcut değil.

  Yazının devamında yer alan tüm özelliklerin sadece wordpress.org’a özgü özellikler olduğu bilinci ile okuduğunuzda bile aralarındaki farkın neler ve ne kadar büyük olduğunu anlamanıza yetecektir diye düşünüyorum.
Mesaj Attıkça Kazanın!
Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
SEO Araçları
Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
Host - İletişim
Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
İletişim için: [email protected]
Çalışıyor...
X