Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

Let’s Encrypt SSL Sertifikası Nedir?

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • Let’s Encrypt SSL Sertifikası Nedir?


  Let’s Encrypt ile web sitenizin tüm bağlantılarını şifreleyebilir, ziyaretçilerinize daha güvenli bir sanal ortam sağlayabilirsiniz. Let’s Encrypt tüm internet kullanıcılarına güvenli bir internet ortamı sunmak amacı ile kurulan Internet Security Research Group sivil toplum kuruluşu tarafından geliştirilmiş, ücretsiz bir SSL servisidir.Security Research Group, ilk olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır ve Cisco, Mozilla ve Electronic Frontier Foundation firmaları tarafından finanse edilmektedir.

  Lets Encrypt ile hiç bir ücret ödemeden web sitenizi HTTPS protokolüne taşıyabilirsiniz.Chrome, Mozilla, Safari ve Microsoft Edge gibi modern web tarayıcılar tarafından desteklenmekte ve aynı zamanda İOS ve Android işletim sistemleri tarafından belli bir seviyeye kadar desteklenmektedir.Let’s Encrypt’in aynı zamanda sağladığı en büyük yenilik statik IP ihtiyacını duymadan SSL hizmeti verebilmesidir.

  Let’s Encrypt SSL sertifikası ile web siteniz arama motorlarında güvenli web siteleri kategorisinde yer alır, arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileşir ve kullanıcılarınıza güvenli bir ziyaret deneyimi sunarsınız.


  IHS olarak hosting hizmetlerimizde yaptığımız AR-Ge çalışmaları sayesinde tüm hosting servislerimiz anında ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikasını bir tuş ile kurabilmektedirler.SSL sertifikasını kurmak için e-destek üzerinden mevcut hostinginizin yönetim panelinde yer alan “Lets Encrypt Aktif Et” butonuna tıklamanız yeterli.

  Kampanya detayları için Bedava SSL Kampanyası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Not : Online ödeme sistemleri ve E-Ticaret altyapısı bulunan web siteleri için Let’s Encrypt SSL sertifikası önerilmemektedir.Bankaların talep etmiş olduğu ek şifreleme yöntemleri için Rapid SSL, GeoTrust SSL ve Symantec SSL sertifikaları kullanılabilir.IHS SSL sertifikaları ürünlerinden bu SSL sertifikalarını hızlıca satın alabilir ve ücretsiz SSL kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Mesaj Attıkça Kazanın!
Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
SEO Araçları
Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
Host - İletişim
Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
İletişim için: [email protected]
Çalışıyor...
X