Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

Bing Wemaster Tools’a Site Ekleme

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • Bing Wemaster Tools’a Site Ekleme

  Site trafiğinizin canlı tutulması ve arama motorlarında hızlı index almanız için sitenizi arama motorlarına kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Dünyada kullanılan önemli arama motorları arasında Google, Bing, Yandex vb. araçlar gelmektedir. Asıl trafik sahibi tek başına Google gibi gözükse de, bir diğer önemli trafik sağlayıcıları arasında kuşkusuz Bing ve Yandex arama motorlarını da sayabiliriz. Bizler bu yazımızda Bing arama motorunda hızlı index almanızı sağlayacak ve linklerinizi rahat bir şekilde gönderebileceğiniz Bing Webmaster Tools’a sitenizi kaydetme işlemini nasıl yapacaksınız ? Detaylarıyla birlikte anlatmaya çalışacağız.

  Öncelikle Google’da Bing Webmaster veya Bing Wemaster Tools olarak arama yapınız. Karşınıza görseldeki gibi bir sayfa çıkacaktır. O sayfaya giriş yapın.

  Sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza eğer daha önce Bing Webmaster Tools’a giriş yapmamış ve bir hesap aboneliği almamışsanız üye olmanızı (oturum açmanızı) isteyecektir.

  Bing Webmaster Tools’a Site Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

  Bing Webmaster Tools’a giriş yaptıktan sonra karşınıza görseldeki gibi bir alan çıkacak. Sol kısımda yer alan ve site eklemenizi sağlayacak Site Ekle kısmından yararlanarak web sitenizi Bing arama motoruna ekleyebilme şansına sahip olacaksınız.

  Site Ekle
  sekmesini kullandığınızda başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Açılan site ekleme penceresinde sizden web sitenizin tam URL’si, varsa site haritanız ve hangi saatlerde en çok trafik aldığınızı belirten bir açıklama istenecektir. Tüm bunların girişini sağladığınızda Ekle butonundan yararlanarak sitenizi kaydetme işleminizi gerçekleştiriniz.
  Bundan sonra hangi sitenizi eklediyseniz o siteniz için bir doğrulama işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. 3 farklı yoldan sitenizin doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra Bing Webmaster Tools penceresine yönlendirileceksiniz.
Mesaj Attıkça Kazanın!
Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
SEO Araçları
Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
Host - İletişim
Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
İletişim için: [email protected]
Çalışıyor...
X