Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

WoW'ın Para Birimi, Venezuela'nın Para Biriminden Tam 7 Kat Daha Değerli

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • WoW'ın Para Birimi, Venezuela'nın Para Biriminden Tam 7 Kat Daha Değerli

  Wow para birimi olan Wow Token, ekonomisi günden güne daha da kötüye giden Venezuela'nın para birimi bolivar'dan tam 7 kat daha değerli hale geldi.

  İç karışıklıklardan bir türlü yakasını kurtaramayan Venezuela’nın para birimi de bu karmaşadan oldukça etkilenmiş olacak ki bugünlerde tekrar trajikomik bir karşılaştırmanın konusu olmuş durumda. Yapılan kıyaslamaya göre World of Warcraft’ın oyun içi para birimi Venezuela’nın para birimi bolivar’dan tam 7 kat daha değerli durumda.

  WoW Token olarak adlandırılan para birimi, günümüzde sıklıkla bir eğlence unsuruna yakın bir bakış açısı ile günümüz para birimleriyle karşılaştırılmaya devam ediyor. Bu hesabın nasıl yapıldığına gelirsek 1 dolar üstünden alınan Wow Token’ı miktarı ile 1 dolar üstünden alınan ‘bolivar’ miktarının karşılaştırılmsına dayanıyor. Bugün Google verilerine göre 1 dolar’a alınan bolivar miktarı ise tam 69.900 değerine tekabül ediyor. İşin Wow boyutunda ise bu durum 1 dolar’a karşılık 10.000 WoW Token’ına denk gelmekte.  Sonuç olarak; trajikomik bir şekilde Azeroth’daki ekonomi, Venezuela’dan çok daha iyi bir dönem geçiriyor. Haziran ayı itibariyle Venezuela para biriminde düzenlemeye gidecek olsa da sorunlarını tam anlamıyla aşması şimdilik oldukça zor görünüyor.

 • #2
  https://surumnotlari.net/forum/onlin...a-de%C4%9Ferli

  2 kat mı 7 kat mı? Bir karar verelim
  Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

  2.Mahmud

  Yorum


  • #3
   Wow ayrı bir dünya zaten

   Yorum

   Mesaj Attıkça Kazanın!
   Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
   SEO Araçları
   Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
   Host - İletişim
   Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
   İletişim için: [email protected]
   Çalışıyor...
   X