Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

World of Tanks Tanıtımı

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • World of Tanks Tanıtımı

  Wargamming.Net tarafından geliştirilip yayınlanan MMORPG dünyasına yeni bir boyut kazandıran World of Tanks, dünyanın ilk takım bazlı online tank oyunu olma özelliğini taşıyor. İlk sunucusunu Ekim 2010’da Rusya’da açan oyun kendine has özellikleri, kaliteli grafikleri ve özgün içeriğiyle kısa sürede yüzbinlerce oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı. Yayına başladıktan kısa süre sonra tek sunucu üzerinde en fazla online kullanıcıya sahip olararak guiness rekorlar kitabına adını yazdıran oyun Mart 2011’de Çin, Nisan 2011’de Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularını açarak sektördeki iddiasını rakiplerine açık şekilde ifade etti.

  Oyunun içeriğine göz attığımızda 2. Dünya Savaşı dönemini içine alan 1930-1950 yıllarının vazgeçilmez kara araçları olan tankları görüyoruz. World of Tanks‘ta yer verilen tankların en önemli özelliklerinden birisi, orjinallerine bağlı kalınarak hazırlanmış olmaları. Oyundaki tankların zırh kalınlıkları, namlu çapları, ek silahları, ağırlıkları ve diğer bir çok özelliği gerçek özelliklerini yansıtıyor. 150’nin üzerinde tankın bulunduğu oyunda 5 farklı ordu ve dahil olduğunuz ordu içerisinde seçebileceğiniz 5 ayrı sınıf bulunuyor.

  World of Tanks‘ta yer alan ordular ABD, Fransa, Almanya, Sovyetler Birliği ve Çin ordularıdır. Savaş tanklarının sınıfları ise Light Tank, Medium Tank, Heavy Tank, Tank Destroyer ve SPGs (Topçu) olmak üzere 5’e ayrılır. Sovyetler Birliği, Almanya ve ABD orduları bu tank sınıflarının tamamından faydalanabilirken Fransa ordusu 3 tanesinden (Light, Medium ve Heavy) Çin ordusu ise sadece 1 tanesinden (Heavy) faydalanabilmektedir.

  Oyun shooter özelliklerine sahip olmakla birlikte farklı yapısına rağmen klasik RPG mantığıyla işliyor. Yok ettiğiniz her rakip tank ve düşman üssü karşılığında tecrübe puanı ve kredi kazanıyorsunuz. Kazandığınız tecrübe puanları seviye atlamanızı sağlarken, krediler ile sahip olduğunuz tankı güçlendirebiliyorsunuz. Oyuna çok iyi olmayan tanklarla başlayan kullanıcılar izledikleri stratejiye göre tanklarının özelliklerini belirleyerek rakiplerine karşı üstünlük sağlama mücadelesi veriyor.


  Click image for larger version

Name:	QqIiF4XXSo29SRsG7czq0g.png
Views:	15
Size:	22.4 KB
ID:	3006

 • #2
  Optimizasyon açısından mükemmel bir oyun diyebiliriz

  Yorum


  • #3
   Hiç oynamadım ama oynanabilir aslında gereksinimleri pek yüksek görünmüyor

   Yorum


   • #4
    Denenebi̇li̇r bi̇r oyun

    Yorum


    • #5
     Mesajı gönderen kişi bysefa Gönderiyi Görüntüle
     Denenebi̇li̇r bi̇r oyun
     Kesinlikle

     Yorum


     • #6
      War Thunder daha iyi ama bu da güzel oyundur

      Yorum

      Mesaj Attıkça Kazanın!
      Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
      SEO Araçları
      Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
      Host - İletişim
      Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
      İletişim için: [email protected]
      Çalışıyor...
      X