Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

Microsoft Flight Simulator şaşırtıcı şekilde satılacak

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • Microsoft Flight Simulator şaşırtıcı şekilde satılacak

  Click image for larger version

Name:	microsoft-flight-simulator-disk-satisi-sasirtici-sekilde-satilacak.jpg
Views:	15
Size:	242.5 KB
ID:	6372
  Uçuş simülasyonlarında en çok bilinenlerden olan Microsoft Flight Simulator, disk satışı opsiyonuna da sahip olacak. Günümüzde daha çok dijital hale gelen oyun satışlarında yeni simülatör, çok sayıdaki diskle kullanıcılarla buluşacak.

  Ortaya çıkan bilgilere göre 90 GB boyutunda olacak olan oyun için kullanıcılar disk kopyası da satın alabilecek. Ancak disk ile yüklenebilmesi için çok sayıda diskin gerektiği belirtiliyor. Bunun için de akıllara eski sürümlerdeki kutu satışları geldi.

  Microsoft Flight Simulator disk satışı seçeneğine sahip olacak


  Yeni simülatör için alınan disk kararıyla birlikte büyük boyutu da gündeme geldi. Çünkü böylesine yüksek grafik kalitesine sahip olan oyunun, diskler aracılığıyla nasıl kurulacağı merak konusuydu. Ancak firmanın Avrupa’daki oyuncular için geliştirdiği disk kutusunda tam 10 adet disk bulunacağı belirtiliyor. Bu adımın en büyük sebeplerinden biri de indirme süresi olarak gösteriliyor.

  100 GB’a yakın boyut için getirilecek olan Microsoft Flight Simulator disk satışı, 10 adet DVD’den oluşuyor. Eski oyunlara gönderme yapılarak tasarlanan kutu sayesinde, oyun bilgisayarlara yüklenmiş olacak. Ancak günümüzde birçok bilgisayar kullanıcısının, DVD donanımına sahip olmaması da düşündürüyor. Çünkü bilgisayar oyuncularının büyük bir bölümü dijital satışı ve oyun platformlarını tercih ediyor. Yeni bilgisayar alımlarında da DVD okuyucu masrafından kaçınılıyor.

  Öte yandan büyük dosya boyutlarını indirmekten rahatsız olan oyuncular için bu seçeneğin getirildiği belirtiliyor. Yavaş internet bağlantısına sahip olan oyuncularında oyunu rahatça oynayabilmesi için bu adımın atıldığı belirtildi.

 • #2
  Merak edenler için, oyunun fiyat, çıkış tarihi ve sistem gereksinimlerine de benim konumdan ulaşabilirsiniz

  Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!
  Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.

  2.Mahmud

  Yorum


  • #3
   Çok mantıklı bir şey yapmışlar.

   Yorum

   Mesaj Attıkça Kazanın!
   Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
   SEO Araçları
   Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
   Host - İletişim
   Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
   İletişim için: [email protected]
   Çalışıyor...
   X