Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

Knight Online 20.000 TL Ödül Veriyor

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • Knight Online 20.000 TL Ödül Veriyor

  Çıktığı günden bu yana oldukça fazla oyuncuya sahip olan Knight Online, sadece ülkemizden bünyesinde 20 milyon aktif kullanıcı barındırıyor.
  Çıktığı günden bu yana oldukça fazla oyuncuya sahip olan Knight Online, sadece ülkemizden bünyesinde 20 milyon aktif kullanıcı barındırıyor. 2. Klan turnuvası finalleri ve Türkiye’de 10. Yılı doldurması kapsamında Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa’da yayın haklarına sahip olan NTT Game NTT Game yöneticileri, 1 Haziran tarihinde katılım gösteren oyunculara büyük bir eğlence sunacak.

  Yapı endüstrisi merkezinde yapılması planlanan etkinlikte klan turnuvası ödülü olan 20.000 TL’de sahibini bulacak. Bunun yanında etkinlikte Türk Rap müziğinin önemli isimleri ve DJ’ler ile eğlenceye doyacaksınız.

  Etkinlik için yapılan açıklamada Knight Oyuncularının 1 Haziran günü hiçbir yere söz vermemelerini isteyen oyun yönetimi bilet bulamayan oyuncular için ise twitch.tv’den canlı olarak etkinliği izleyip eğlenceye ortak olabilirler açıklamasını yaptı.

 • #2
  Etkinlik cok oynuyana

  Yorum


  • #3
   Mesajı gönderen kişi bysefa Gönderiyi Görüntüle
   Etkinlik cok oynuyana
   Evet, sık sık etkinlikler yapıyorlar

   Yorum


   • #4
    Herkesten 20k toplamışlardır

    Yorum

    Mesaj Attıkça Kazanın!
    Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
    SEO Araçları
    Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
    Host - İletişim
    Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
    İletişim için: [email protected]
    Çalışıyor...
    X