Unconfigured Ad Widget

Daralt

Duyuru

Daralt
Henüz bir duyuru yok.

Reklamlar sitenize nasıl hedefleniyor?

Daralt
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Clear All
yeni mesajlar

 • Reklamlar sitenize nasıl hedefleniyor?

  Google otomatik olarak, içeriğinize veya kitlenize hedeflenmiş reklamlar sunar. Bu birkaç şekilde yapılır:
  • İçeriğe dayalı hedefleme
   Teknolojimiz bir web sayfasının neyle alakalı olduğunu belirlemek ve Google reklamlarını her bir sayfayla tam olarak eşleştirmek için anahtar kelime analizi, kelimenin kullanılma sıklığı, yazı tipi boyutu ve web'deki genel bağlantı yapısı gibi faktörleri kullanır.
  • Yerleşim hedefleme
   Yerleşim hedeflemeyle, reklamverenler, reklamlarını yayınlayacakları belirli reklam yerleşimlerini veya yayıncı web sitelerinin alt bölümlerini seçer. Yerleşim hedefli reklamlar sayfa içeriğiyle tamamen alakalı olmayabilir. Ancak bu reklamlar, kullanıcıların ilgi alanları ve sunulan ürün ya da hizmetler arasında bir eşleşme olduğunu tespit eden reklamverenler tarafından seçilir.
  • Kişiselleştirilmiş hedefleme
   Kişiselleştirilmiş reklamcılık, reklamverenlerin kullanıcılara ilgi alanı, demografi (ör. "spor meraklıları") ve diğer kriterlere göre ulaşmasına olanak tanır. Kullanıcılar kişiselleştirilmiş reklamcılığı devre dışı bırakmak için Reklam Ayarları'nı kullanabilir.
   Kişiselleştirilmiş hedefleme türü raporları, çerez kimliği gibi kullanıcı verilerinin mevcut olmadığı durumlarda içeriğe dayalı hedefleme içerebilir. AB kullanıcı kontrol ayarlarınızda “Kişiselleştirilmemiş reklamlar”ı seçtiyseniz, kullanıcı verileri kullanılmıyor olsa da "Kişiselleştirilmiş" hedefleme türü altında yine de reklam olduğunu görebilirsiniz.
  • Tüm ağ hedefli hedefleme
   Tüm Ağ Hedefli, mevcut envantere göre, açıkça hariç tutulan siteler dışında reklamverenlerin AdSense ağındaki tüm siteleri hedeflemesine olanak tanır.

 • #2
  Fazla i̇çeri̇k fazla konu google pi̇ng

  Yorum


  • #3
   Mesajı gönderen kişi bysefa Gönderiyi Görüntüle
   Fazla i̇çeri̇k fazla konu google pi̇ng
   İçeriğin özgün olmasına dikkat etmek gerek ama

   Yorum

   Mesaj Attıkça Kazanın!
   Her 100 Mesaj İçin 7,5 TL Nakit veya 7,5 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu veriyoruz. Anında havale / EFT! Onlarca referans! Konu açmanızı şart koşmuyoruz! Sadece mesaj atmanız yeterli.. | Bizimle çalışmak istiyorsanız SurumNotlari.NET'e PM atarak iletişime geçebilirsiniz. Detayları PM ile aktarabiliriz. Aklınızdaki soruları sormaktan çekinmeyin..
   SEO Araçları
   Sürüm Notları webmaster forumuna hoşgeldiniz! Forumumuza üyelik zorunlu değil ancak, üye olarak forumun tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Anlık mesajlaşma, SEO araçları ve benzeri birçok araca ulaşabilirsiniz. Umarız forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz!
   Host - İletişim
   Bu site sunucularında barındırılmaktadır.
   İletişim için: [email protected]
   Çalışıyor...
   X